46260715_300477647233118_2354897381184503808_n

لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی چیست؟

لبخند هالیوودی که معمولا به عنوان اصلاح لبخند شناخته می شود، مجموعه ای از روش های دندانپزشکی است که برای بهبود زیبایی لبخند شما طراحی شده است. این بهترین گزینه برای افرادی است که مشکلات زیبایی آنها با یک درمان دندان قابل حل نیست.

ايجاد یک تغییر مثبت در شما

یک طرح لبخند هالیوودی می تواند عیوب زیبایی و ساختاری دندان مانند دندان های بیش از حد تغییر رنگ داده یا لکه دار را که به سفید شدن پاسخ نمی دهد، شکستگی ها و ترک های روی دندان ها، شکاف ها و تراز ناهموار آن ها، دندان های نامنظم و لبخند لثه ای را برطرف کند.

بعد
قبل
بعد
بعد
قبل
قبل

هر اصلاح لبخند منحصر به فرد است.
دندانپزشک اصلاح کننده لبخند ما لبخندی را طراحی می کند که ویژگی های صورت شما را تکمیل می کند و طرحی را ایجاد می کند که به شما کمک می کند به نتایجی که می خواهید برسید. اصلاح لبخند شما (لبخند هالیوودی)

یک مشارکت بین شما و دندانپزشکتان است. ما به اهداف شما گوش می دهیم و بهترین راه ها را برای رسیدن به آنها پیدا می کنیم.

قبل
بعد
بعد
قبل
بعد
قبل

تغییر شکل لبخند

فرآیند مشاوره:

  • ما با یک بررسی جامع شروع می کنیم. ابتدا سلامت دندان های شما را بررسی می کنیم، علائم پوسیدگی، بیماری لثه یا سایر مسائل را بررسی می کنیم.
  • ما به نگرانی های شما گوش می دهیم و اهداف شما را مورد بحث قرار می دهیم.  توصیه هایی ارائه می دهیم و گزینه های موجود را بر اساس وضعیت فعلی و انتظارات شما ترسیم می کنیم.
  • ما یک طرح درمانی می سازیم که انتظارات و نیازهای دندانی شما را پوشش می دهد. قبل از شروع، کل فرآیند را برای شما توضیح خواهیم داد.

شما عزیزان می توانید برای رزرو نوبت در زنجیره مراکز دندانپزشکی (زمرد) بر اینجا کلیک نمایید.

Rate this post

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند