لطفا صبر کنید ...وبلاگ

لیست کلاسیک

download.jpg
۱۷ مهر ۱۳۹۸

ایمپلنت دندان یکی از درمان های دندانپزشکی است. در این درمان ایمپلنت جایگزین دندان به صورت دائم می شود. انتخاب نوع ایمپلنت دندان و برآورد قیمت ایمپلنت به شرایط بیمار، وضعیت استخوان و نوع پروتز بستگی دارد. ایمپلنت دندان در بهترین شرایط مانند دندان طبیعی به مراقبت نیاز دارد و فشار بی اندازه بر ایمپلنت دندان صحیح نیست.


WhatsApp-Image-2020-10-03-at-6.36.39-PM-1.jpeg
۱۳ مهر ۱۳۹۹

یکی از مهم ترین و موثر ترین منابع سازمان ، نیروی انسانی هستند هلدینگ تامین سلامت ملائک در جهت بهبود و ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات در مراکز دندانپزشکی زمرد و ارتقا مهارت های شخصی پرسنل خود  اقدام به برگزاری دوره های آموزشی  بصورت فصلی و دوره ای می نماید .


Composite-Fillings.png
۳۱ شهریور ۱۳۹۹

نخست بپردازیم به تعاریف کلی مربوط به مبحث ترمیم دندان ترمیم دندان یکی از پرکاربردترین درمانهای دندانپزشکیست که همه ما حداقل یکبار تجربه این درمان را داشته ایم .ترمیم دندان با موادی همچون کامپوزیت ، آمالگام، گلاس آینومر، سمانهای مختلف ، طلای مستقیم و … که هر کدام در حیطه‌ی ترمیم دندان ، کاربرد و روشهای کلینیکی خاص خودش را دارد.


diba_1.jpg
۱۹ شهریور ۱۳۹۹

بهداشت دهان و دندان در تمام سنین بسیار دارای اهمیت است. اما اینبار در مورد رعایت بهداشت دهان و دندان در دوران کودکی، اطفال، بچه های کم سن و سال می پردازیم. و می گوییم که چرا برای بچه هایمان باید آموزش دهیم که بهداشت دهان و دندان را رعایت کند و به این مهم، اهمیت دهیم. آیا نیازی هست که دندانهای شیری کودکان نیز تمیز و پاک شوند؟


after.jpg
۵ شهریور ۱۳۹۹

به طور کلی به دو روش می‌توان دندان‌ها را سفید‌تر کرد: یک راه افزودن یک لایه خارجی به سطح دندان است. این لایه می‌تواند ماده ترمیمی کامپوزیت باشد یا یک لایه چینی که به آن «لامینیت» می‌گوییم.


what-does-orthodontist-do-midtown-kc.png
۲۳ مرداد ۱۳۹۹

ارتودنسی - توصیه انجمن ارتودنتیست‌های آمریکا این است که از کودکان در 7 سالگی معاینه ارتودنسی به عمل آید. البته برای بعضی از کودکان خیلی زود است اما می‌تواند برای خیلی از ناهنجاری‌ها سن مناسبی باشد مثل کراس بایت دندانی، عادت به مکیدن انگشت و غیره.


eyd-ta-eyd.jpg
۱۱ مرداد ۱۳۹۹

به مناسبت عید قربان و عید سعید غدیرخم زنجیره مراکز دندانپزشکی زمرد در تمامی شعب خود تخفیفات ویژه ای را برای مراجعین خود در نظر گرفته است.....


close-up-girl-opening-her-mouth_1149-1024.jpg
۸ مرداد ۱۳۹۹

این نکته قابل ذکر است که این نوع سرطان های دهان که شایع ترین آن ها scc می باشد در مردان شایع تر می باشد و هرچه سن بالاتر باشد احتمال وقوع آن افزایش می یابد. اگر در دهان شما زخمی بیشتر از 14 روز موجود  باشد حتما به دندانپزشک مراجعه کنید.


©کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تامین سلامت ملائک می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع می باشد.