لطفا صبر کنید ...

کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

به دلیل حساسیت توجه به سلامت دهان و دندان کودکان و پیشگیری از پوسیدگی دندان ها از کودکی ، محیطی زیبا و آرام در هر یک از مراکز دندانپزشکی زمردبهترین کلینیک های دندانپزشکی اطفال در غرب تهران بصورت جداگانه برای کودکان عزیز شما در نظر گرفته شده است که بهترین متخصصین دندانپزشکی اطفال آماده ی ارائه خدمات  می باشد.

برای رفاه حال شما بیماران گرامی زنجیره مراکز دندانپزشکی با 30 شرکت بیمه طرف قرارداد می باشد که می توانید با کلیک بر اینجا بیمه ی خود را انتخاب کنید و کلینیک دندانپزشکی اطفال  طرف قرارداد بیمه ی  شما مشخص گردد.


نوبت دهی آنلاین

clinicdiba - کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

زنجیره مراکز دندانپزشکی (زمرد)

l6 - کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

samaaa - کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

کلینیک دندانپزشکی سما


مجهزترین کلینیک دندانپزشکی در منطقه 22 با 9 یونیت ، طرف قرارداد با کلیه بیمه های تکمیلی آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد . در این مرکز درمانی، بخش‌های جراحی، تشخیص، کودکان و رادیولوژی در اتاق‌های جداگانه قرار گرفته است.

تور مجازی کلینیک دندانپزشکی سما

dibaa - کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

کلینیک دندانپزشکی دیبا


این مرکز درمانی شیک و مدرن واقع در شهرک غرب می باشد و از تجهیزاتی کاملا تخصصی و به روز بهره می‌برد اتاقی مجزا با دکوراسیون جذاب، برای کودکان در نظر گرفته شده است ،بهترین  کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران می باشد و خدمات ارائه شده تحت پوشش بیمه های تکمیلی می باشد.

تور مجازی کلینیک دندانپزشکی دیبا

sadaff - کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

کلینیک دندانپزشکی صدف


این مجموعه علاوه بر فعالیت در زمینه‌های تخصصی و پیشرفته مختلف و بهره مندی از پزشکانی متخصص، فضایی بسیار  دلنشین و آرامی دارد که با پوشش بیمه های تکمیلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.


تور مجازی کلینیک دندانپزشکی صدف

sadeghie 1 - کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی صادقیه


دارای 5 یونیت دندانپزشکی  با فضایی بسیار آرام با بهره مندی از پزشکان مجرب واقع در فلکه ی اول صادقیه تهران بصورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات تخصصی و عمومی به مراجعین محترم می باشد .


تور مجازی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی صادقیه

minaa - کلینیک دندانپزشکی اطفال غرب تهران

کلینیک دندانپزشکی مینا


این کلینیک از دو بخش برای اموری مانند جراحی، ایمپلنت و درمان و یک بخش مربوط به کودکان، بهره می‌برد طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی ،واقع در منطقه ستارخان و خارج از محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک می باشد.


تور مجازی کلینیک دندانپزشکی مینا

©کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تامین سلامت ملائک می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع می باشد.