Depositphotos_30404007_xs

4 روش برای دستیابی به لبخند درخشان

ما فکر کردیم که چند نکته و ترفند را با شما در میان بگذاریم تا به شما کمک کند از لبخند خود مراقبت کنید.

برخی از بهترین کارهایی که می‌توانیم برای لبخند خود انجام دهیم، معمولاً ساده‌ترین کارها هستند، مانند دو بار مسواک زدن در روز و نخ دندان کشیدن. اما اینکارها شاید خسته کننده باشد، بنابراین برای جذاب شدن آن ها، بیایید این کارها را انجام دهیم!

دستیابی به لبخند درخشان

1.زمان مسواک زدن خود را افزایش دهید

بهترین راه برای مراقبت از لبخند، سرمایه گذاری روی یک مسواک برقی است. اینها شگفت انگیز هستند زیرا مطمئن می شوند که هر بار که مسواک می زنید دو دقیقه کامل صرف دندان های خود می کنید که شایسته آن است. آنها دارای تایمر داخلی هستند وقتی به دو دقیقه رسید به شما اطلاع می دهند. 

اکثر افراد کمتر از یک دقیقه از مسواک دستی استفاده می کنند و معمولاً فشار زیادی را به عنوان جایگزینی برای زمان مناسب استفاده می کنند. مسواک برقی نه تنها این مشکل را حل می کند، بلکه احساس تمیزی بیشتری خواهند داشت، زیرا این مسواک های برقی بسیار بهتر از کاری که می توانیم با یک مسواک دستی انجام دهیم، عمل می کنند. به علاوه، آنها در از بین بردن لکه بسیار بهتر هستند، بنابراین اگر به دنبال یک لبخند سفید روشن هستید، در این مورد به ما اعتماد کنید. 

2.بین دندان ها را تمیز کنید

حالا در مورد نخ دندان کشیدن، هیچ کس وقتی این کلمه را به کار می بریم خوشش نمی آید، پس بیایید بگوییم «تمیز کردن بین دندان ها» . در اینجا نخ دندان تنها گزینه نیست. نخ دندان ابزار اصلی تمیز کردن بین دندان است اما اکنون گزینه های بسیار دیگری دارید.

water floss یا air floss یک ابزار بین دندانی عالی برای تمیز کردن مناطقی است که مسواک به آنها دسترسی ندارد. هر دو فقط با آب، هوا یا هر دو شسته شدن بین دندان ها کار می کنند تا ذرات، ذرات و باکتری ها را از بین ببرند.

یکی دیگر از کمک های بین دندانی آسانی که می توانید امتحان کنید مسواک یا پین بین دندانی است. اینها مانند خلال دندان عمل می کنند، اما استفاده از آنها بسیار نرم تر است و احتمال آسیب کمتری به لثه ها وجود دارد. پس از انجام این کار مطمئناً دهان شما شاداب تر می شود. برای ایجاد این عادت فقط باید چند هفته به آن پایبند باشید،تا به آن عادت کنید.

3.خمیر دندان را تف کنید، آبکشی نکنید!

یکی دیگر از نکات عالی برای حفظ لبخندی سالم این است که پس از مسواک زدن، سعی کنید خمیر دندان را نشویید. تمام چیزهای خوبی که خمیردندان شما به شما وعده می دهد مانند ضد پوسیدگی، ضد باکتری، ضد لک بودن، تنها در 2 دقیقه در حین مسواک زدن اتفاق نمی افتد. بنابراین، پس از اتمام مسواک زدن، از شستشوی دهان خودداری کنید. سعی کنید پس از  حدود 30 دقیقه دهان خود را بشویید. این به خمیر اجازه می دهد تا همانطور که وعده داده شده بود جادوی خود را انجام دهد.

4.با چک آپ ها همراه باشید.

لطفاً هر 6 ماه یک‌بار برای معاینه با دندان‌پزشک خود و برای تمیز کردن به متخصص بهداشت مراجعه کنید. همه ی ما با هم تلاش می کنیم تا لبخند شما را سالم و زیبا نگه داریم.

5/5 - (15 امتیاز)
برچسب‌ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند